ul. Kuźnicza 11/13, 50-138 Wrocław, TEL. 500 740 130

Mój Optyk - Soczewki okularowe

na różne odległości:

  • progresywne -  zapewnią widzenie bliskie, pośrednie i dalekie;
  • biurowe - do pracy przy komputerze;
  • dwuogniskowe - na odległości bliskie i dalekie;

chroniące przed słońcem:

  • barwione (barwienie pełne i gradalne);
  • fotochromowe;
  • polaryzacyjne;

z różnymi najnowocześniejszymi powłokami 

  • do komputera;
  • do jazdy autem;
  • nieparujące;

pocieniane (indeksowane) - stosowane przy wyższych wadach wzroku

Dzięki zaawansowanemu programowi komputerowemu jesteśmy w stanie obliczyć grubość oraz wagę soczewek, jeszcze przed zakupem okularów. 

Dowiedz się jaka jest różnica między okularowymi soczewkami do bliży, soczewkami dwuogniskowymi oraz soczewkami progresywnymi. Obejrzyj filmik poniżej!

 Na miejscu, w zakładzie mamy szlifiernię oraz magazyn soczewek sferycznych od mocy -4,00D do +4,00D co 0,25D – okulary możemy wykonać w przeciągu godziny.

 Wybierz powłokę antyrefleksyjną idealną dla Ciebie, poznaj najnowsze opcje:

CHROŃ SWOJE OCZY Z POWŁOKĄ LED CONTROL

Dla kogo - dla osób spędzających wiele godzin przed komputerem, smartfonem, telewizorem, odczuwających zmęczenie, pieczenie oczu i bóle głowy.

Korzyści - ochronisz swoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem niebieskim, które powoduje szybszy proces starzenia się siatkówki oka, pogorszenie jakości widzenia, trwałe uszkodzenie plamki żółtej (AMD), prowadzące nawet do całkowitej utraty wzroku.

 
 

NOWY ANTYREFLEKS DLA KIEROWCÓW

Dla kogo - dla osób, spędzających wiele godzin za kierownicą, odczuwających dyskomfort spowodowany olśnieniami pojawiającymi się podczas prowadzenia auta

Korzyści - zapewnisz sobie redukcję odblasków spowodowanych przez sygnalizację świetlną, oświetlenie drogowe oraz pojazdy jadące z naprzeciwka, będziesz mieć lepszą widoczność szczegółów, które mogłyby Ci umknąć przez olśnienie. Mniejszy wysiłek to bezpieczniejsza i bardziej komfortowa podróż!

NIEPARUJĄCA POWŁOKA OPTIFOG

Dla kogo - dla osób, którym przeszkadzają wciąż parujące okulary, a co za tym idzie - zamazane widzenie 

Korzyści - pozbędziesz się problemów z parującymi szkłami, w chłodniejsze dni nie będziesz musiał przecierać okularów po wejściu do pomieszczenia.

 
 
 
 
COPYRIGHT MÓJ OPTYK WROCŁAW 2013 – 2020 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE