ul. Kuźnicza 11/13, 50-138 Wrocław, tel. 500 740 130

Soczewki okularowe

Oferujemy soczewki:

  • progresywne;
  • biurowe: do pracy przy komputerze;
  • dwuogniskowe;
  • barwione (barwienie pełne i gradalne) ;
  • fotochromowe w trzech kolorach szary, brązowy, szaro-zielony (kolor taki jak w soczewkach przeciwsłonecznych Ray Ban).
  • pocieniane (indeksowane)
  • z różnymi najnowocześniejszymi powłokami np. Optifog (powłoka, dzięki której soczewki nie parują), Blue Control/Crizal Prevencia (powłoka zabezpieczająca wzrok przed promieniowaniem emitowanym przez urządzenia LED i LCD)

Dzięki zaawansowanemu programowi komputerowemu jesteśmy w stanie obliczyć Państwu grubość oraz wagę soczewek, jeszcze przed zakupem okularów. Ma to duże znaczenie przy wyższych mocach soczewek (tj. przy soczewkach indeksowanych – pocienianych)

opty

Na miejscu, w zakładzie mamy szlifiernię oraz magazyn soczewek sferycznych od mocy -4,00D do +4,00D co 0,25D – okulary możemy wykonać w przeciągu godziny.

Dowiedz się jaka jest różnica między okularowymi soczewkami do bliży, soczewkami dwuogniskowymi oraz soczewkami progresywnymi. Obejrzyj filmik poniżej!

Nieustannie przesuwamy granice innowacyjności, aby przynieść Wam ostry,bardziej naturalny obraz dla Twojego sposobu życia, pracy i zabawy. Poznaj gamę soczewek progresywnych #Varilux,aby sprawdzić która jest właśnie dla Ciebie.

Posted by Essilor Polska on 20 styczeń 2016

CHROŃ SWOJE OCZY!

Osiem godzin przed komputerem w pracy? w domu laptop, smartfon i tv? Ochroń swoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem niebieskim! polecamy specjalną powłokę do komputera już za 380 zł za dwie soczewki!

NOWY ANTYREFLEKS DLA KIEROWCÓW!

Soczewki okularowe EyeDrive® z technologią Reflect Control redukują odblaski, pojawiające się podczas prowadzenia auta, zmniejszają olśnienia i zapewniają ostry obraz bez zakłóceń. Polecamy!

vergleich_eyedrive_PL
zeiss
sz
se
roden
jz
jui
hoya
ess